Комерційний відділ
Комерційний відділ
В.о директора
Рябенко Ірина Вадимівна            +38 067 659 72 48 irynametalogalva@gmail.com
Менеджер з продажу +38 067 659 72 50, +38 067-283-76-25 n.metalogalva@gmail.com, manager.metalogalva@gmail.com
Недзеленко Інна Миколаївна +38 067-659-70-11 inna.nedzelenko@metalogalva.ua

Магістральні опори ОВОГ (VALSK)

Магістральні опори освітлення

Використання магістральних опор освітлення доцільно там, де існує ризик їх випадкового або навмисного пошкодження. Це, в першу чергу, освітлення великих шосейних трас, мостів, доріг, розташованих на територіях промислових підприємств. Опори типу ОВОГ і VALSK, що випускаються компанією «Металогальва» – це продукція саме такого типу, надійна і довговічна.

Чим наші магістральні опори освітлення відрізняються від звичайних?

Правильно підібрані і професійно змонтовані магістральні опори освітлення зі сталі – це максимальна ефективність і безпеку. Маючи висоту від 6 до 14 метрів, всі вони відповідають суворим стандартам, чинним в енергетичній галузі, і можуть безперешкодно використовуватися на території України там, де це необхідно. Серед переваг цих конструкцій перед звичайними сталевими опорами потрібно відзначити наступні:

  • Збільшені нижній і верхній діаметри, що забезпечує додаткову міцність;
  • Додаткові ребра жорсткості;
  • Посилення п’яти (опорного фланця).

Ці три основні особливості надають магістральним опор освітлення « Металогальва » додаткову стійкість до динамічних і статичних навантажень, в тому числі тим, які пов’язані з аварійними ситуаціями на дорозі. Навіть в разі дуже сильного удару, наша опора не руйнується, а деформується, зберігаючи свою несучу здатність.

Як виготовляються магістральні опори освітлення?

Виробнича компанія «Металогальва» є найбільшим виробником сталевих оцинкованих опор різного типу в Україні. Магістральні опори освітлення – це один з найбільш затребуваних наших продуктів. Ці конструкції можна зустріти уздовж трас у всіх областях країни – висока міцність, відмінна функціональність, довговічність і розумна ціна роблять наші опори кращим рішенням проблеми організації освітлення доріг, вулиць та промислових об’єктів.

Всі наші опори виготовляються з високоякісної листової сталі S235 товщиною 4 мм. Щоб надати виробу восьмигранну форму, ми використовуємо сучасні технології та обладнання з Європи, що відповідає стандарту EN 40-5. У наших магістральних опорах освітлення мінімум зварних швів, що забезпечує їм додаткову жорсткість. Але навіть там, де без зварювання не обійтися, ми використовуємо найбільш передові технології, що дозволяють виготовити шов, який не поступається за міцністю цілісного металу.

Щоб забезпечити продукції максимальний термін служби, ми виконуємо спеціальну антикорозійну обробку всіх поверхонь. Для цього ми застосовуємо найбільш ефективний на сьогоднішній день метод гарячого цинкування, що дозволяє отримати рівномірний якісний захисний шар, розрахований на довгі роки експлуатації. Шар цинку, що покриває поверхню опор, надійно оберігає сталь від вологи і агресивних хімічних речовин, що містяться в атмосфері. Також потрібно відзначити, що наші опорні конструкції легко транспортуються, швидко монтуються і зберігають прекрасний зовнішній вигляд довгі роки.

Ви можете замовити у нас опори освітлення висотою 6, 8, 10 і 14 метрів. Підприємство «Металогальва» готове виконати ваше замовлення максимально швидко і за дуже вигідною ціною. На всі види оцинкованих сталевих опор ми надаємо офіційну гарантію. Якщо вас цікавить придбання самої високоякісної продукції, і при цьому ви не хочете переплачувати – вироби нашої компанії стануть оптимальним рішенням проблеми.