Комерційний відділ
Комерційний відділ
В.о директора
Рябенко Ірина Вадимівна            +38 067 659 72 48 irynametalogalva@gmail.com
Менеджер з продажу +38 067 659 72 50, +38 067-283-76-25 n.metalogalva@gmail.com, manager.metalogalva@gmail.com
Недзеленко Інна Миколаївна +38 067-659-70-11 inna.nedzelenko@metalogalva.ua

Опори для систем автономного освітлення

Опори для систем автономного освітлення

Популярність енергозберігаючих технологій в світі зростає з кожним роком. У зв’язку з цим, автономне вуличне освітлення стає неймовірно затребуваним. Можливість отримати якісне нічне освітлення, без витрат на електроенергію і пристрій і обслуговування кабельних трас, приваблює всіх, хто звик рахувати гроші і цінує функціональність. Виробнича компанія Metalogalva є одним з лідерів виробництва опор для автономних систем в Україні, пропонуючи обладнання європейської якості.

Як влаштовані опори для систем автономного освітлення Metalogalva

Що випускаються нами опори освітлення для систем автономного освітлення за своєю конструкцією відрізняються від звичайних опор. Їх пристрій оптимально продумано для того, щоб оптимально розмістити енергетичне та освітлювальне обладнання і полегшити його установку і обслуговування. Опора має спеціальні кронштейни для закріплення сонячної батареї, освітлювального приладу і електромонтажного ящика, в якому розміщується акумулятор і контролери системи.

Пропоновані Metalogalva стовпи освітлення на сонячних батареях мають наступні важливими для експлуатації особливостями:

  • Виготовлені з високоякісної листової сталі;
  • Зварені суцільним швом з використанням автоматичного зварювання;
  • Оцинковані для максимального захисту від корозії;
  • Оснащені універсальними кронштейнами, що дозволяють монтувати обладнання різного типу і габаритів;
  • Пройшли строгий контроль якості;
  • Встановлюються на надійне бетонну основу.

Встановлена ​​на опору Metalogalva система автономного освітлення надійно захищена від випадковостей. Порожня, конусна конструкція опори з листової сталі, має високу жорсткість і відмінно протистоїть як вітрових навантажень, так і сильних ударів. Ці вироби рекомендовані для установки уздовж жвавих автомобільних трас, так як при ударі вони деформуються, але зберігають несучу здатність.

Крім цього варто відзначити і довговічність нашого продукту – опора розрахована на 35-50 років експлуатації без спеціального обслуговування. Багато вирішують купити опори такого типу через те, що їх транспортування і монтаж максимально прості. Конструкція має невелику вагу і легко встановлюється невеликою бригадою монтажників, завдяки чому можна організувати освітлення на великій території в максимально стислі терміни. Наші опори допоможуть вам організувати вигідну і надійну систему освітлення там, де це потрібно, без прив’язки до підземного кабелю або повітряної лінії електропередач.

Як купити опори автономного освітлення від Metalogalva?

Вибір опор, на яких монтуються автономні системи освітлення – це непроста і дуже відповідальна задача. Наші клієнти завжди можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу при виборі продукції з нашого асортименту. Зв’яжіться з нашими менеджерами та отримайте максимум корисної інформації про продукцію Metalogalva, її ціною, установці і експлуатації. Наша компанія виробляє продукцію, яка повністю відповідає суворим європейським стандартам і надає офіційну гарантію на всі види виробів. Наші опори експлуатуються в різних регіонах країни і мають відмінні відгуки споживачів.

Так як Metalogalva є виробником своєї продукції, то ми можемо запропонувати нашим покупцям найцікавіші ціни, а також вигідну систему знижок для постійних і оптових клієнтів.