Консолі для світильників

Комплектація

Кронштейни служать для зручної і швидкої установки багатьох видів світильників на опори освітлення. Всі кронштейни оцинковані для запобігання корозії. Виготовляємо 1, 2-х, 3-х і 4-х ріжкові кронштейн, виготовляються з труби металевої товщиною стінки 3 мм і зовнішнього діаметра 60 мм.

МАТЕРІАЛИ

Заготівля зі сталевого листа, клас S275 JR, EN 10025-2.

Консолі для світильників

Консолі для світильників вуличного освітлення виконують подвійну функцію. По-перше, вони кріплять освітлювальний прилад до опорі освітлення , по-друге, спрощують монтажні роботи і зменшують кількість людино-годин, необхідних для їх проведення.

Переваги консолей для світильників

Консолі (кронштейни) для вуличних світильників являють собою універсальну конструкцію, що дозволяє однаково легко кріпити освітлювальний прилад і на сталеві опори освітлення, і на залізобетонні стовпи, і на фасади будинків, і на торці цегляних або металевих парканів.

Монтажне підставу може бути такої форми:

  • круглої
  • квадратної

Універсалізм конструкції консолей для світильників дозволяє їм надавати абсолютно будь-яку форму – від урбаністичного мінімалізму до вигадливих архітектурних стилів минулих століть.

На заводі Металогальва консолі виготовляються з конструкційної сталі.

Основні різновиди консолей для світильників

Найбільшого поширення набули консолі для вуличного освітлення типу ЖКУ, РКУ ОС КС і тд. Як правило, їх встановлюють в якості оголовника на сталеві опори освітлення , стандартні бетонні стовпи, а в якості матеріалу виготовлення вибирається вуглецева сталь.

Таке конструкційне рішення має ряд переваг:

  • Стандартизація процесу установки;
  • Відносна легкість конструкції;
  • Міцність і довговічність;
  • Стійкість до пошкоджень і несприятливих факторів навколишнього середовища;
  • Безпека експлуатації.

Традиційна форма таких консолей – вигнута або Г-подібна. Але можливо і застосування і інших форм, якщо того, наприклад, вимагає архітектурна концепція або особливості розташування освітлювальних ліхтарів.

Також кронштейни розрізняються між собою за кількістю ріжків, в які встановлюються освітлювальні прилади. Так, зокрема, наша компанія виготовляє одно-, двох-, трьох- і четирёхрожковие консолі.

На промислових, комерційних і складських об’єктах нерідко встановлюються консолі підвищеної захищеності:

  • Захист від вологи та пилу (клас захищеності корпусу IP 54) дозволяє встановлювати засоби освітлення в умовах сильної запиленості і без додаткового захисту від попадання на освітлювальний прилад дощових крапель і навіть бризок бруду;
  • Антивандальний захист включає в себе не тільки герметичний корпус (захист аж IP 65), але і збільшену міцність з’єднань консолі до опорного стовпа або до монтажній пластині, що кріпить світильник до фасаду будівлі або паркану.

Замовити консоль для світильника в компанії Металогальва – ваші вигоди і переваги

Компанія Металогальва на власних виробничих потужностях виготовляє різноманітні кронштейни для освітлювальних приладів як стандартної конфігурації, так і розроблені за індивідуальним проектом.

У стандартній конфігурації ми виготовляємо кронштейни з конструкційної сталі, їх поверхня оцинковується.

Наша пропозиція по співвідношенню «ціна придбання – якість виготовлення – довговічність експлуатації» є одним з кращих на українському ринку.