Комерційний відділ
Комерційний відділ
В.о директора
Рябенко Ірина Вадимівна            +38 067 659 72 48 irynametalogalva@gmail.com
Менеджер з продажу +38 067 659 72 50, +38 067-283-76-25 n.metalogalva@gmail.com, manager.metalogalva@gmail.com
Недзеленко Інна Миколаївна +38 067-659-70-11 inna.nedzelenko@metalogalva.ua

Освітлювальні щогли

Освітлювальна щогла

Освітлювальна щогла – інженерно-технічна споруда, призначене для освітлення як окремих об’єктів, так і міської інфраструктури в цілому. Конструкція і форма освітлювальних щогл залежить від конкретних завдань.

Основні різновиди освітлювальних щогл

Висота даного інженерно-технічних споруд буде визначатися завданнями, які ті будуть виконувати:

  • До 7 метрів – застосовуються для освітлення будмайданчиків, автомобільних парковок, відкритих майданчиків зберігання товарів і продукції. Такі освітлювальні щогли оснащуються короною, що дозволяє змінювати напрямок світлового потоку;
  • Від 10 метрів і вище – при кріпленні таких високих освітлювальних щогл використовуються потужні опори освітлення . Завдяки останнім можна встановлювати потужні прожектори на висоті 50-55 метрів. Так, наприклад, висвітлюються стадіони або аеропорти. У цих світлотехнічних споруд корона – стаціонарна, тобто вона не може змінювати напрямок світлового потоку.

Як матеріали виготовлення використовується зазвичай міцна високовуглецева або легована сталь, що володіє достатньою міцністю, щоб протистояти вітрових навантажень. А останні для споруд висотою понад десяти метрів виявляються досить великими.

Але в деяких випадках застосовується нержавіюча сталь або алюміній, що не сприйнятливі до корозійного руйнування.

  1. Освітлювальні корони.

Корона – місце, де розміщуються один або кілька освітлювальних приладів.

На освітлювальних щоглах висотою від 7 метрів і вище застосовують тільки жорстко закріплені стаціонарні корони. Причому, ступінь жорсткості кріплення визначатиме кількість освітлювальних приладів, на ній встановлених.

  1. Кількість освітлювальних приладів.

У більшості випадків на освітлювальну щоглу кріплять один прожектор тій чи іншій мірі яскравості. Однак при необхідності освітлення великих площ, наприклад, аеропорту або стадіону, на корону встановлюється декілька, нерідко, кілька десятків яскравих освітлювальних приладів. Тільки така кількість прожекторів здатні дати потужний світловий потік, що не розсіюється від дощових крапель, сніжинок або частинок туману.

Технічні вимоги до монтажу освітлювальних щогл

Освітлювальні щогли & nbsp; кріпляться на заставну деталь, яка сама, в свою чергу, жорстко закріплена болтами в залізобетонна підстава (фундамент).

Характеристики залізобетонного підстави визначаються, виходячи з безлічі чинників:

  • Висота споруди;
  • Розміри корони;
  • Вітрова навантаження;
  • Характер грунтів, розташованих під фундаментом.

Компанія Металогальва розробить всю проектну та технічну документацію, необхідну для створення і установки освітлювальних щогл будь-якої висоти і будь-якого призначення. Далі ми виготовимо конструкцію щогли.

Комплектація

Прожекторні щогли відносяться до споруд підвищеної відповідальності. Вони встановлюються на стратегічних об’єктах; будівельних майданчиках; ділянках видобутку корисних копалин, розробки грунту; відкритих складських і промислових зонах. А також на об’єктах громадського призначення, що функціонують при великому скупченні людей: на спортивних стадіонах; терміналах аеропортів; територіях авто, ж / д вокзалів; річкових і морських портів; моллах, ринках, мегамаркетах, АЗС, НПЗ і т.д.

До прожекторним щогл пред’являються високі вимоги по міцності і безпеки. Конструкції розраховуються на напружені умови експлуатації і повинні мати підвищений запасом міцності. На них монтується освітлювальне, трансляційне та інше обладнання, а також системи забезпечення безпеки.

Металеві прожекторні щогли прийнято розділяти на стаціонарні та пересувні. Збірно-розбірні конструкції транспортабельні і призначені для багаторазового застосування на різних об’єктах. Вони легко демонтуються і монтуються без втрати первинних характеристик.