Опори для світлофорів та дорожніх знаків

Опора світлофора

Опори для світлофорів – це конструкції, які використовуються для того, щоб встановити світлосигнальне обладнання на вулицях, магістралях. Надійні і довговічні конструкції забезпечують міцне закріплення сигнального ліхтаря, що регулює рух на проїжджій і пішохідній частинах. Вони виконують важливу функцію у дорожньому русі, тому дуже важливо щоб вони були виконані з якісних матеріалів.

На сьогоднішній день стовпи з бетону поступаються місцем металевим опорам. Основним несучим елементом конструкції для світлофорів є металева опора, яка забезпечує стійкість і безпеку. Вона не піддається впливу агресивного середовища: висока або низька температура, як і підвищена вологість, не заподіють шкоди виробу.
Існує декілька видів, які виготовляються для таких цілей, такі як:

 

Світлофорні стійки. 

Встановлення світлофора відбувається безпосередньо на стійку.


Г-подібні світлофорні опори.
Світлофор кріпиться на кронштейні з вильотом над проїжджою частиною, який може досягати 6м. Також, додатково на опори можна встановлювати камери відеоспостереження, дорожні знаки або світлове табло.

Такі опори ми виготовляємо з листової сталі та  мають кругло-конічну або 8-и гранну форму.

 

Вигнуті світлофорні опори. 

Для виготовлення таких опор ми в першу чергу звертаємо увагу на місце розміщення, адже ґрунт, сила вітру чи клімат має великий вплив на вибір марки сталі. 

Опора має круглоконічну або ж грановану форму. 

Усі електричні кабелі для живлення, сигналізації та інші в таких опорах проводяться підземно. 

Для збереження гарного вигляду та довгого терміну експлуатації під час виготовлення опор ми проводимо гаряче цинкування. Саме такий метод дає захист від корозії на 25-30 років та проводиться відповідно до європейських вимог. 

 

Також на нашому сайті ви можете замовити необхідні комплектуючі до опор та отримати повний комплект для встановлення у майбутньому.