Комерційний відділ
Комерційний відділ
В.о директора
Рябенко Ірина Вадимівна            +38 067 659 72 48 irynametalogalva@gmail.com
Менеджер з продажу +38 067 659 72 50, +38 067-283-76-25 n.metalogalva@gmail.com, manager.metalogalva@gmail.com
Недзеленко Інна Миколаївна +38 067-659-70-11 inna.nedzelenko@metalogalva.ua

Анкерні основи

Анкерне підставу

Анкерні підстави стовпа – це опори, які фіксуються в матеріалі за допомогою анкерування. У його наконечнику є поперечні виступи, які гарантують опорі міцну фіксацію з підставою. Анкером називають особливий вид кріплення, що застосовується для фіксації і кріплення масивних і складних конструкцій.

Класифікація анкерів і їх технічні особливості

Анкерні кріплення виробляються відповідно до вимог ГОСТу зі сталі високої міцності. По суті, анкерний болт – це стрижень тієї чи іншої довжини з різьбленням. і кріпильних кінцем. Анкери всіх видів характеризуються наявністю конусної гайки і шайби. втулки, які є основою самого принципу анкерування.

У процесі вгвинчування анкера в бетонну або іншу основу, муфта деформується. Це забезпечує таке сильне зчеплення, що вирвати кріплення стає неможливим.

анкерів кріплення діляться на два основних види – це болти хімічного і механічного типу. Крім того, їх розрізняють за розміром і способом кріплення. Також в залежності від конструкційних характеристик деталей їх класифікують як тимчасові і постійні.

Область застосування анкерів

Цей вид кріплення переважно застосовують для кріплення важких і масивних конструкцій і при наявності рухомих елементів. Також його використовують для фіксації великих конструкцій до фундаменту. Основні напрямки анкерування:

  • при закріпленні і з’єднанні обладнання та фундаменту;
  • при конструюванні балконів, перил, консолей, огорож;
  • при монтажі підвісних систем.

Установка анкерів

Кріплення та установка стандартних анкерних болтів досить проста. З нею цілком під силу впоратися навіть починаючому будівельнику. Спочатку потрібно під болт зробити отвір відповідного діаметру. Після чого бажано продути його від пилу. Потім гайка затягується до упору для того, щоб шток розщепився в бетоні. Потім гайку слід відгвинтити, накрутити на шпильку необхідну обладнання і щільно затягнути гайку ключем. При використанні хімічного анкера все ще простіше. Він вставляється в отвір в бетонній основі, і в нього вкручується шпилька.

Де застосовуються анкерні підстави

Анкерні підстави потрібні для установки на них алюмінієвих опор, які перед цим вкопують у землю і заливають бетоном. Наприклад, при установці опори освітлення в парках для її кріплення в фундамент поміщають анкерне підставу. Для його закріплення радять застосовувати анкер хімічного типу.

Які переваги мають анкерні підстави

Анкерні підстави мають відносно малу вагу, що є безперечною перевагою при транспортуванні і монтажі. Вони ідеально підходять для фундаменту, який виготовляється прямо на місці установки опори. Така конструкція в рази підвищує стійкість довгомірних виробів, забезпечуючи високий показник безпеки.

Плюси застосування анкерних підстав:

  • вони стійкі до значних навантажень;
  • безпечні і надійні;
  • істотно підвищують несучі здібності всієї конструкції.

Виробництво анкерних підстав

Для виробництва анкерних підстав використовують вуглецеву сталь. Потім для захисту від корозії виріб покривається оксидною фарбою. Показник коефіцієнта міцності зварювального шва підстави становить від 0,95. Анкерні підстави можна замовити будь-яких розмірів, які потрібні замовнику, з урахуванням побажань по розташуванню отворів. Виробництво за ескізами клієнта триває близько двох тижнів. Виготовляються вони за ГОСТом, відповідно до технічних умов експлуатації опор освітлення.

Комплектація

Анкерне підставу стовпа – заставна опора закріплюється в матеріалі за допомогою анкерування. Наконечник анкерного підстави має поперечні виступи (як на будівельному арматурі), забезпечуючи анкерній опорі надійне “зчеплення” з повним правом при анкерування.
Анкерне підставу стовпа проводиться з вуглецевої сталі, а після проходить оцинкування. Коефіцієнт міцності зварювального шва підстави становить не менше 0,95.
Для закріплення анкерної опори для стовпа рекомендується використовувати хімічні анкера або інжекційну масу.
У нас ви можете замовити виготовлення оцинкованих анкерних підстав для стовпів необхідних розмірів, з індивідуальним розташуванням отворів. Виробництво за індивідуальними розмірами або ескізами становить близько двох тижнів.

Анкерні підстави

МАТЕРІАЛИ

Заготівля зі сталевого листа, клас S275 JR, EN 10025-2.