Опори освітлення

Опори освітлення

Щоб в наші дні замовити опори освітлення високої якості, не потрібно витрачати багато часу і сил на пошуки. Виробнича компанія Metalogalva пропонує відмінний вибір цієї відповідальної продукції для використання в самих різних цілях. У нашому асортименті ви знайдете багатогранні і круглі опори освітлення для вуличних ліхтарів, прожекторів, світлофорів та інших електричних пристроїв, без яких не можлива сучасна комфортне життя, рух транспорту і робота виробництва.

Асортимент опор освітлення від Metalogalva

Наша компанія пропонує не тільки дорожні стовпи освітлення. В асортименті заводу Metalogalva широко представлені наступні затребувані в наші дні види продукції:

 • Стовп вулична восьмигранна, яку можна використовувати в самих різних цілях;
 • Опори електрично екруглого перетину, які відрізняються особливо привабливим зовнішнім виглядом;
 • Щогли освітлювальні, використовувані на виробництві, а також для освітлення об’єктів транспортної інфраструктури. Як правило, щогли обладнають прожекторами різної конструкції;
 • Опори для світлофорів. Ця опора здійснюється відповідно до прийнятих стандартів і обладнаний кронштейнами для кріплення обладнання.

Але якщо вам потрібен продукт, якого немає в списку наших продуктів, наприклад, стовп ЛЕП індивідуальної конструкції, компанія Metalogalva може виготовити для вас таку сталеву оцинковану опору за особливим проектом, швидко і якісно .

Виготовлення опор освітлення

Експлуатація таких конструкцій як круглі і багатогранні опори освітлення має свою специфіку. На конструкції, розташовані під відкритим небом, діє ряд негативних факторів, які враховуються при конструюванні і виготовленні продукції. Навантаження, вітрова та від розміщеного обладнання, а також висока вологість – ось основні чинники, які діють на будь-який стовп освітлення. Технологія виробництва опор робить їх надійними і довговічними. Серед особливостей, властивих продукції Metalogalva, особливо варто відзначити наступні:

 • Опори зварені з високоякісних сталевих листів з використанням суцільної поздовжньої зварювання;
 • Поверхность опор має оцинковане покриття;
 • Конструкція монтується за допомогою анкерів на блок із залізобетону.

Завдяки цим властивостям, стовпи для освітлення вулиць відмінно витримують сильні вітри, статичні і динамічні навантаження, високу вологість і екстремальні перепади температур. Освітлювальні стовпи розраховані на тривалий термін експлуатації і не вимагають спеціального догляду і обслуговування.

Чому обирають опори Metalogalva?

Випущені нашим підприємством вуличні стовпи освітлення користуються в Україні великий попит. Це пов’язано, в першу чергу, з високою якістю наших виробів, яке відповідає найсуворішим вимогам європейських стандартів. На заводі компанії діє суворий поетапний контроль за дотриманням технології, який ведеться спеціальною службою, починаючи від отримання матеріалів і закінчуючи відправкою вироби на склад готової продукції.

Наш завод використовує найсучасніше обладнання з високим рівнем автоматизації, що виключає прояв людського фактора і гарантує максимально якісний результат. Матеріали і комплектуючі для опор Metalogalva поставляються перевіреними постачальниками і обов’язково сертифіковані. На всі види виробів, що пропонуються заводом, надається офіційна гарантія від виробника.

Комплектація

Опорою освітлення називається спеціальна конструкція, яка призначена для розміщення освітлювальних приладів зовнішнього вуличного освітлення з підземним або повітряним підведенням кабелю. Також до них відносяться світлофорні стовпи, громовідводи і щогли для монтування прожекторів.

Опори зовнішнього освітлення піддаються постійним навантаженням за рахунок свого розміщення. Крім ваги самої конструкції, на неї впливає вітер і погодні умови, тому виріб повинен мати великий запас міцності, щоб уникнути аварійних ситуацій. Найбільш надійними визнані опори з оцинкованої сталі. Серед їх переваг варто відзначити:

 • міцність. Опорний стовп виготовляється з гнутого сталевого листа, зварюваного поздовжньої автоматичним зварюванням, тому витримує вітрові та інші навантаження без пошкоджень;
 • довговічність. Оцинкована сталь несприйнятлива до корозії і іржавіння, тому не піддається руйнівному впливу факторів зовнішнього середовища. Оцинкована опора освітлення легко витримує спеку і мороз, а також перепади температур;
 • стійкість. Стовп встановлюється на анкерний фундаментний блок, що гарантує його стійкість навіть при ураганному вітрі.

Замовити і купити якісні сталеві оцинковані опори для вуличного освітлення в Україні ви можете в компанії Metalogalva. Ми пропонуємо якісну продукцію за вигідною вартості. Дізнатися ціни Ви можете у менеджерів комерційного відділу.

Види опор

Стовпи для вуличного і дорожнього освітлення встановлюються уздовж пішохідних доріг і автомагістралей, в парках і скверах, а також на площах і стадіонах. Опора виготовляється з міцної сталі марки S235 (PE-EN 100025: 1990), яка витримує навантаження до 245 МПа або 25 кгс / мм 2 . Згодом опорний стовп проходить процес гарячого оцинкування для опору корозії, що забезпечує термін служби виробу до 50 років. Сталеві опори освітлення встановлюються на фланець заставної деталі фундаменту, що гарантує стійкість конструкції. Стовпи від 3 до 12 метрів виготовляються з цільного сталевого листа. Опори освітлення, висота яких перевищує 12 метрів, виробляються з двох елементів, що з’єднуються телескопически шляхом насадження верхнього сегмента на нижній. Джерела освітлення (світильники) кріпляться на однорожковие або багаторіжкові кронштейни, оголовники або балки в верхній частині опорного стовпа освітлення.

Metalogalva виробляє такі види освітлювальних опор:

 • Восьмигранні освітлювальні опори. Це гранований стовп, який має високу міцність за рахунок наявності кутів жорсткості. Такі опори – оптимальний вибір для великих автомагістралей, оскільки може витримати зіткнення з автомобілем без сильних пошкоджень як для самої конструкції, так і для водія.
 • Круглі освітлювальні опори. Цей вид стовпів відрізняється презентабельним зовнішнім виглядом. Вони встановлюються уздовж проїжджої частини і пішохідних доріжок, на прибудинковій території житлових комплексів і котеджних містечок, в парках, скверах і тд.
 • Освітлювальні щогли. Сталева прожекторні щогла встановлюється на стратегічно важливих об’єктах, тому їх монтаж проводиться з особливою увагою до безпеки. Вони монтуються на будмайданчиках, спортивних стадіонах, ділянках з видобутку корисних копалин і в промислових зонах. Такі вироби мають додатковим запасом міцності за рахунок конструктивних рішень в залежності від проекту замовника і планованого навантаження (необхідної висоти, кількості освітлювальних оправ), а також вітрових навантажень;
 • Опори для світлофорів. Червоне світло стійка проводиться на базі круглої або багатогранної конічної опори, в якій прорізається спеціалізований люк для доступу до кабелю і внутрішнім системам приладу і в верхній частині стовпа монтується консоль для кріплення світлофора. Компанія Металогальва виготовляє опори з виносом світлофора над проїзною частиною на необхідній висоті, щоб не заважати проїзду автомобілів. Завдяки точному розрахунку навантаження конструкторським відділом компанії Металогальва вироби залишаються стійкими протягом десятків років без необхідності заміни.

Таким чином, сталеві опори і щогли освітлення є невід’ємною частиною міського екстер’єру.

Де замовити якісні опори

Для замовлення сучасних освітлювальних опор від виробника звертайтеся в компанію Metalogalva в Україні. Досвід зарубіжних колег і повний цикл виробництва дозволило фірмі розширити асортимент продукції, надавши на вибір замовника багатогранні і круглі опори освітлення, прожекторні щогли для зовнішнього освітлення, флагштоки, громовідводи, опори для світлофорів. Підприємство оперативно виробляє якісну продукцію за привабливою ціною з можливістю доставки.

Щоб купити опори, зателефонуйте за вказаними телефонами комерційного відділу або заповніть онлайн-форму на сайті підприємства.

Наші менеджери звʼяжуться з вами для уточнення прорахунку