Флагштоки

 

Флагштоки сьогодні мають велике значення, адже саме на них ми встановлюємо символи національної атрибутики країни, а саме – прапори. Їх використання має не лише естетичне призначення, а також і соціальне. 

В звичайному використанні флагштоки призначені для установки на вулиці біля будівель. Переважно, їх використовують торгівельні центри, автосалони, стадіони, урядові установи, а також на контрольно-пропускних пунктах на кордонах для позначення територіальної приналежності.

Вони бувають різних видів: мобільні, фасадні та підлогові. Все залежить від зони їх використання.

Характеристики флагштоків

Конструкція вуличних флагштоків досить складна. Їх механізм складається зі спеціальних вузлів, які дозволяють легко монтувати та експлуатувати конструкцію, забезпечують зручність роботи з прапором.

Одними із найпопулярніших є вуличні флагштоки зі сталі. Цей матеріал отримав широке використання через ряд переваг:

  1. Міцність, що дозволяє виробу слугувати довго в зібраному стані, незалежно від погодних умов (наприклад, при сильному вітру чи снігопаду).
  2. Вуличні флагштоки стійкі до корозії і іржі. Ці властивості дозволяють їх використовувати поблизу води або в зонах з несприятливими погодними умовами. 
  3. Щогли не вицвітають, не вимагають фарбування, що робить їх економічними в обслуговуванні.
  4. Легкі в монтажі та транспортуванні. 
  5. Сучасний дизайн, що допомагає інтегрувати їх під будь-який екстерʼєр. Це дуже важливо, адже пристрій з прапором чи національною символікою є візитівкою і зобов’язаний мати гарний вигляд протягом довгого часу. Вони виготовляються конусоподібної форми з багатогранним або круглим перерізом

Замовити за індивідуальним ескізом або купити стандартний вуличний флагшток можна на сайті компанії “Metalogalva”. Ми надаємо маємо широкий вибір конфігурацій флагштоків Також компанія спеціалізується на виготовленні опори освітлення.

Виробництво обладнання на замовлення в “Metalogalva” виконується в стислі терміни. Вся продукція має доступну ціну, а доставка виконується в будь-який регіон країни.