Комерційний відділ
Комерційний відділ
В.о директора
Рябенко Ірина Вадимівна            +38 067 659 72 48 irynametalogalva@gmail.com
Менеджер з продажу +38 067 659 72 50, +38 067-283-76-25 n.metalogalva@gmail.com, manager.metalogalva@gmail.com
Недзеленко Інна Миколаївна +38 067-659-70-11 inna.nedzelenko@metalogalva.ua

Флагштоки

Флагшток вуличний

Вуличні флагштоки – це досить поширені сьогодні пристосування, на яких піднімаються прапори з національною або корпоративною символікою. Флагшток з розвиваються прапором має естетичне призначення, і підкреслює зацікавленість, соціальну відповідальність компанії.

Вуличні флагштоки, їх призначення

Стаціонарні флагштоки призначені для установки на вулиці біля будівель. Як правило, це урядові установи, торговельні центри, готелі, автосалони, офісні будівлі і стадіони. Широко використовуються кріплення для прапорів з символікою країни з метою позначення територіальної приналежності, наприклад, на контрольно-пропускних пунктах на державному кордоні.

Також бувають мобільні пристрої, фасадні та підлогові, які використовуються для виставок, різних заходів і рекламних кампаній.

Стандартна висота щогли – 8 метрів. Незалежно від конфігурації, будь флагшток з розвиваються прапором прикрасить територію біля будівлі, зробить її стильною.

Характеристики флагштоків

Конструкція вуличних флагштоків досить складна. Флагосберегающій механізм складається зі спеціальних вузлів, які дозволяють легко монтувати та експлуатувати конструкцію, забезпечують зручність роботи з прапором.

Сьогодні найбільшою популярністю користуються вуличні флагштоки зі сталі. Цей матеріал широко використовується, оскільки він володіє прекрасними характеристиками.

  1. Міцність – зберігається при засланців поривах вітру.
  2. Вуличні флагштоки стійкі до корозії і іржі. Ці властивості дозволяють їх використовувати поблизу води, в зонах з несприятливою погодною обстановкою.
  3. Щогли не вицвітають, не вимагають фарбування, що робить їх економічними в обслуговуванні.
  4. Мають легкістю.
  5. Виконуються в сучасному дизайні. Що важливо, так як флагосберегающее пристрій з прапором і національною символікою є візитною карткою комплексів, підприємств. Вони виготовляються в конусоподібної формі, стандартно білого кольору.

Замовити за індивідуальним ескізом або купити стандартний вуличний флагшток можна на сайті компанії Metalogalva. Ми надаємо широкий спектр послуг з виготовлення, обслуговування і збірці. При необхідності ви можете купити тільки комплектуючі для щогл або запчастини до опор. Також компанія спеціалізується на виготовленні опори освітлення.

Виробництво обладнання на замовлення в Metalogalva виконується в стислі терміни. Вся продукція має доступну ціну, а доставка виконується в будь-який регіон країни.

Комплектация

Уличный флагшток с развевающимся флагом – это недорогой и эстетичный атрибут корпоративного стиля, который особенным образом подчеркивает статус и имидж компании. Флаг с корпоративной символикой привлечет внимание к вашей компании и поможет выделить ее среди многих других. Кроме того, флагшток с государственным флагом возле офисного здания подчеркнет социальную ответственность компании и продемонстрирует ее заинтересованность будущим нашей страны.

Флаги на флагштоках принято использовать там, где нужно обозначить территориальную и государственную принадлежность. Контрольно-пропускные пункты на государственных границах, как правило, являются воротами и визитной карточкой страны. Размещение элегантных флагштоков с государственными флагами не останется незамеченным среди гостей и туристов. Флаги на флагштоках принято использовать там, где нужно обозначить территориальную и государственную принадлежность. Контрольно-пропускные пункты на государственных границах, как правило, являются воротами и визитной карточкой страны. Размещение элегантных флагштоков с государственными флагами не останется незамеченным среди гостей и туристов.