Комерційний відділ
Комерційний відділ
В.о директора
Рябенко Ірина Вадимівна            +38 067 659 72 48 irynametalogalva@gmail.com
Менеджер з продажу +38 067 659 72 50, +38 067-283-76-25 n.metalogalva@gmail.com, manager.metalogalva@gmail.com
Недзеленко Інна Миколаївна +38 067-659-70-11 inna.nedzelenko@metalogalva.ua

Громовідводи

Опора громовідводу

Опора громовідводу є основною частиною конструкції, від установки якої залежить міцне скріплення всіх елементів. Громовідводи можуть встановлюватися як самостійні конструкції, так і як складові частини опори освітлення. Основне їхнє завдання – приймати удар блискавки на себе, тим самим не дозволяючи розряду потрапляти на будівлю. Це металевий стрижень, встановлений на опору (щоглу). Висота конструкції може варіюватися в залежності від типу громовідводу, кількості секцій і досягати в середньому 10-40 метрів.

Що являють собою громовідводи Metalogalva

Незважаючи на технічний прогрес, ми все ще залежимо від природних сил, в тому числі серйозну небезпеку для життя людей і збереження будівель являє блискавка. Тому жоден промисловий або житловий об’єкт не може функціонувати без наявності в проекті блискавковідводів.

На сьогодні надійними вважаються окремо стоять на певній відстані громовідводи. Така конструкція практично повністю виключає зачіпання високовольтним розрядом будівлі.

Монтаж

Конструкція збирається на місці установки. Опора громовідводу може мати кілька секцій, які при установці садять один в інший методом стяжки. Блискавковідвід встановлюється на верхній секції за допомогою болтів і спеціального кріплення на опорі. Найважливіший елемент, що утримує конструкцію – фундамент. Найпопулярнішим видом закладного металевого елемента є анкерне підставу. Несуча частина кріпиться на анкер привинчивания до верхньої частини шпильки. При установці даного виду анкера фундамент додатково армується для більшої надійності установки.

При установці обома способами необхідний виритий раніше котлован, в який шляхом бетонування і поміщається конструкція.

Опора громовідводу: захист від корозії

Всі конструкції від Металогальва обов’язково покриваються захисним шаром для запобігання іржавіння-цинкування. Такий метод передбачає занурення конструкцій в гарячий цинк, що забезпечує надійний захист. Він вважається самим надійним і довговічним.

При виникненні додаткових питань або труднощі з вибором конструкції, звертайтеся до менеджерів Металогальва.