Продукція

Ми пропонуємо продукт, що задовольняє вимоги споживача, будуємо, підтримуємо і розвиваємо довірчі і партнерські відносини з ним.

Оцинковані опори від компанії “Metalogalva”

Якщо ви у пошуках якісних та бюджетних оцинкованих опор – вироби європейської компанії “Metalogalva” стануть відмінним вирішенням вашого питання.

У нашому асортименті представлені високоякісні вироби, виготовлені з металу відповідно до  європейських вимог. Вони зварені високоточним обладнанням зі сталі вітчизняного і закордонного виробництва, після чого оцинковані з використанням сучасних технологій і сертифікованої сировини.

 Перед тим як відправитися до своїх власників, кожна опора проходить перевірку на відповідність стандартам, заявленим габаритам і вимогам до якості зварювальних стиків і захисного цинкового покриття. Всі опори освітлення, пропоновані нашим заводом, мають офіційну гарантію від виробника, підлягають сервісному обслуговуванню на території нашої країни.

Переваги оцинкованих опор

На відміну від близьких за призначенням залізобетонних конструкцій, оцинкована металева опора проста у виготовленні та монтажі, легко ремонтується і вимагає менше витрат при транспортуванні. 

До важливих особливостей цього продукту ми також віднесли:

  • Відмінний зовнішній вигляд;
  • Великий вибір моделей і модифікацій;
  • Швидке виготовлення;
  • Легкий монтаж;
  • Висока довговічність.

Завдяки невеликій вазі матеріалу можна виготовляти оцинковані опори освітлення великої висоти й діаметра, а також складної конфігурації. Збірка виробів на об’єкті виконується швидко і просто, на відміну від масивних бетонних конструкцій схожого призначення.

Як купити продукцію компанії “Metalogalva”?

Щоб придбати оцинковану опору освітлення, флагшток, щоглу або іншу продукцію, вам достатньо зв’язатися з менеджерами нашої компанії. 

В каталозі нашого виробництва ви можете переглянути та обрати для себе вироби різного типу і призначення для реалізації самих різних проєктів.

Якщо вам необхідно виготовити конструкцію по ваших кресленнях або по створеному нашими конструкторами проєкті – ви також можете звернутися до нас! 

Серед переваг у співпраці з нашою компанією варто відзначити оперативність виконання робіт і розумну ціну продукції.  Продукція нашого заводу використовується в різних куточках України та Європи та отримує від споживачів виключно позитивні відгуки.

Наше підприємство – це команда професіоналів, які відмінно знають свою роботу і відносяться до неї максимально відповідально. Замовляючи продукцію у нас ви гарантовано отримаєте надійне довговічне рішення зі справжньою європейською якістю та українською ціною.