Комерційний відділ
Комерційний відділ
В.о директора
Рябенко Ірина Вадимівна            +38 067 659 72 48 irynametalogalva@gmail.com
Менеджер з продажу +38 067 659 72 50, +38 067-283-76-25 n.metalogalva@gmail.com, manager.metalogalva@gmail.com
Недзеленко Інна Миколаївна +38 067-659-70-11 inna.nedzelenko@metalogalva.ua

Продукція

Ми пропонуємо продукт, що задовольняє вимоги споживача, будуємо, підтримуємо і розвиваємо довірчі і партнерські відносини з ним.

Оцинковані опори

Такі конструкції як оцинковані опори користуються у всьому світі великим попитом. Це не дивно, адже область їх застосування надзвичайно широка. Ці вироби використовуються для розміщення освітлювальних приладів і світлофорів, при створенні блискавкозахисту, установці флагштоків і в безлічі інших випадків, коли потрібна надійна, функціональна і довговічна опора з доступною ціною.

Переваги оцинкованих опор

На відміну від близьких за призначенням залізобетонних конструкцій, опора металева оцинкована проста у виготовленні і монтажі, легко ремонтується і вимагає менше витрат при транспортуванні. Крім цього, до важливих особливостей цього продукту потрібно віднести:

Відмінний зовнішній вигляд;

  • Великий вибір моделей і модифікацій;
  • Швидке виготовлення;
  • Легкий монтаж;
  • Високу довговічність.

Також завдяки невеликій вазі матеріалу, можна виготовляти опори освітлення оцинковані великої висоти і діаметра, а також складної конфігурації. Збірка вироби на об’єкті виконується швидко і просто, на відміну від масивних і тендітних бетонних конструкцій схожого призначення.

Оцинковані опори від компанії Metalogalva

Якщо ви вирішили придбати опори металеві оцинковані і шукаєте якісну і недорогу продукцію, то вироби європейської компанії Metalogalva стануть відмінним рішенням вашого питання. Ми пропонуємо високоякісні вироби, виготовлені у відповідності зі строгими європейськими вимогами з високоякісного металу. Наші опори освітлення оцинковані зварені високоточним обладнанням зі сталі вітчизняного і зарубіжного виробництва, після чого пройшли оцинкування з використанням сучасних технологій і сертифікованої сировини.

Всі наші вироби виробляються в заводських умовах під спостереження служби контролю якості. Перед тим, як відправитися до своїх власників, кожна опора ретельно перевіряється на відповідність стандартам, заявленим габаритам і вимогам до якості зварювальних стиків і захисного цинкового шару. Всі опори освітлення, пропоновані нашим заводом, мають офіційну гарантію від виробника, підлягають сервісному обслуговуванню на території нашої країни.

Як купити продукцію компанії Metalogalva?

Щоб купити оцинковану опору освітлення, флагшток або щоглу, вам достатньо зв’язатися з менеджерами нашої компанії. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати своїм клієнтам великий вибір продукції для реалізації самих різних проектів. В каталозі Metalogalva представлені сталеві оцинковані вироби різного типу і призначення. Але буває і так, що потрібна конструкція в списку відсутня. Ця проблема вирішується дуже просто, адже ми маємо обладнання, що забезпечує повний цикл виробництва і можемо виготовити опору будь-якої конструкції і призначення по кресленнях замовника або по створеному нашими конструкторами проекту.

Серед переваг співпраці з нашою компанією особливо варто відзначити оперативність виконання робіт і розумну ціну продукції. Якщо ви шукаєте опори високої якості, але не готові до великих витрат, то вироби від Metalogalva Україна – це саме те, що вам потрібно. Продукція нашого заводу використовується в різних куточках країни і отримує від споживачів виключно позитивні відгуки.

Наше підприємство – це команда професіоналів, які відмінно знають свою роботу і відносяться до неї максимально відповідально. Тому, вирішивши купити опори Metalogalva, ви гарантовано отримаєте надійне довговічне рішення з справжньою європейською якістю та українською ціною.