Комерційний відділ
Комерційний відділ
В.о директора
Рябенко Ірина Вадимівна            +38 067 659 72 48 irynametalogalva@gmail.com
Менеджер з продажу +38 067 659 72 50, +38 067-283-76-25 n.metalogalva@gmail.com, manager.metalogalva@gmail.com
Недзеленко Інна Миколаївна +38 067-659-70-11 inna.nedzelenko@metalogalva.ua

Опори контактної мережі (ОКМ)

Опори контактної мережі.

Опори контактної мережі на промисловому ринку останнім часом займають особливе місце. Стрімкий розвиток комунікаційних мереж дає виклик існуючим несучим опорних конструкцій. Через зростання і поповнення мобільних мереж оператори вимогливо ставляться до підтримуючих пристроїв, які фіксують необхідні елементи, – опор контактних мереж.

Різновид таких систем залежить від марки допомагає пристрою. Консольні проміжні опори кріплять одну контактну підвіску; опори перехідного виду встановлюються для з’єднання декількох зон і фіксують пару підвісок; анкерні – прикріплення дротів через ізолятори і арматуру мережі.

Структура опор контактних мереж багатогранна по функціональності:

  • підтримка проводів;
  • фіксування компонентів основних пристроїв контактної мережі;
  • подача навантаження від електрокабелів і додаткового обладнання.

Опори контактної мережі виробляють металевими. Їх роль полягає в монтажі жорстких поперечок, кронштейнів та консолей.

Особливості експлуатації

Опори контактної мережі відіграють роль по розподілу електричних кабелів. Для них характерні такі якості:

  • витримка температурних коливань;
  • особливості зовнішнього покриття грунтовно позбавляють від корозійних проблем;
  • комбінація незначної ваги з міцністю і відповідальністю.

Сфери використання опори контактної мережі: міський транспорт і мобільний зв’язок

Призначення опор контактних мереж – вони збільшують маршрут електротранспорту (трамвая, тролейбуса), адже в їх роботі не обійтися без транспортних ліній. Сьогодні проводяться монтажні роботи в великих містах для поліпшення якості перевезень пасажирів. З класифікації видів опор освітлення виділяються опори контактних мереж міського транспорту, які забезпечують переміщення електроенергії через ковзний контакт від кабелю до струмоприймачів транспорту.

Для електротранспорту ліній використовуються контактні опори високої стійкості і монолітної конструкції з максимально надійною витримкою тяжкості. Складна конічна форма стовпів контактних мереж, певна їх довжина забезпечують доступність і довгостроковість експлуатації.

Сьогодні широке поширення нових мережевих стандартів неможливо без використання опори контактної мережі. Не так давно в даній сфері з’явилися багатогранні гнуті стійки, які завоювали популярність. Така модель опор зацікавила багатьох споживачів. Виконувати замовлення за індивідуальними вимогами взялася компанія Metalogalva Ukraine. Їх проектні розробки відповідають всім технічним нормам і вимогам.

Замовлення опор виконуються у вигляді споруди опор під вишки зв’язку. Модель мережевої вишки включає опори освітлення, її обладнають майданчиками, відеоприладу. Паралельно вони можуть виконувати функцію опори контактних мереж, що дуже зручно. Можливість замовити все необхідне обладнання у виробника за доступною ціною дарує компанія Metalogalva, яка надає вичерпні консультації клієнтам по телефону.

Комплектація

Компанія Metalogalva Ukraine проектує і виготовляє сталеві несучі конструкції на базі багатогранних гнутих стійок – антенні опори, вишки й щогли стільникового зв’язку призначені для розміщення обладнання базових станцій.

При бурхливому розвитку ринку стільникового та мобільного зв’язку в Україні, в конкурентній боротьбі, шляхом розширення, ущільнення зони покриття зв’язку, а також введення в дію нових стандартів зв’язку, у операторів виникають додаткові і часто більш складні вимоги до несучих опорних конструкцій, на яких монтують своє обладнання.

В останні кілька років на території України отримали застосування опори ПЛ на базі МГС – багатогранні гнуті стійки. Після знайомства з таким типом конструкцій, їх достоїнствами, замовники почали застосовувати їх не тільки в енергетиці, а й в інших сферах, включаючи будівництво опор під вишки зв’язку.

Стільникові вежі зв’язку Ми проектуємо з індивідуальним підходом в кожному конкретному випадку. Ми надаємо професійні консультації щодо вибору оптимальних рішень для опорних конструкцій стільникових веж і щогл мобільного зв’язку.

Вежі стільникового зв’язку проектуються відповідно до чинних в Україні норм в & nbsp; відповідно до Технічного завдання.

Стільникові вежі & nbsp; можуть бути запроектовані висотою до 70 м, оснащені технологічної майданчиком під обладнання, майданчиками відпочинку через кожні 10 м з люком на замку, сходами з огорожею для обслуговування і антивандальним люком на початку сходів. Також вишки мобільного зв’язку можуть бути оснащені освітлювальної арматурою, відеоапаратурою, додатковими блискавкоприймачами, грозозахисними тросами і одночасно виконувати функції опор контактної мережі.

Ми розробляємо конкретні рішення, адаптовані до проблем кожної зони покриття стільникового зв’язку. Всі наші антенні вишки проектуються з урахуванням специфіки зони покриття стільникового зв’язку і індивідуальних потреб клієнта.