Кронштейни

Кронштейни

Кронштейн – це консольна конструкція, яка служить для кріплення та підтримки вуличних функціональних об’єктів (світильники, сонячні панелі, контактні мережі, тощо) до опори, щогли чи будівель.

Кронштейн кріплення світильників на опори активно використовуються для створення освітлення магістралей, доріг, спортивних комплексів парків, вулиць, офісів, торгово-розважальних центрів, кафе, ресторанів, АЗС, котеджних селищ і маси інших об’єктів. З їх допомогою можна вигідно підкреслити деякі деталі екстер’єру приватного двору або паркової зони, привернути увагу до цікавих архітектурних рішень. Завдяки різноманітності варіацій, можна вибрати моделі, які підкреслять і новизну сучасних будинків, і шарм історичних будівель.

До переваг кронштейнів можна віднести:

  • легкість і надійність конструкції;
  • довгий термін експлуатації (більше 30 років);
  • надійність і безпеку при використанні;
  • простоту і безпеку монтажу;
  • привабливий дизайн і можливість вибору між декількома варіантами зовнішнього вигляду.

Компанія “Metalogalva” готова виготовити кронштейни за вашою специфікацією: зі зміною кута нахилу, довжини труби або кута між ріжками.

Обирайте для себе комплектуючі від компанії “Metalogalva”, адже саме наші вироби мають оптимальне співвідношення вартості, якості та зовнішнього вигляду.

Кронштейн одноріжковий гнутий типу G

Кронштейн 2-хріжковий гнутий типу G

Кронштейн 3-хріжковий гнутий типу G

Кронштейн 4-хріжковий гнутий типу G