Опори освітлення під СІП

Оцинкована опора освітлення під СІП

Опори освітлення СІП призначені для створення ліній освітлення з електропостачанням за допомогою повітряної лінії електропередач, прокладеної на стандартній висоті 7 метрів. Оцинкована опора освітлення під СІП – це найбільш вдалий варіант для використання на вулицях сучасних міст, уздовж доріг і шосе, а також на промислових підприємствах.

Переваги оцинкованих опор освітлення під СІП

Якщо порівнювати сучасні оцинковані опори освітлення під СІП з їх залізобетонними аналогами, то перевага сталевих опор очевидно. Ці конструкції мають невелику вагу, що важливо при транспортуванні і монтажі, але при цьому мають високу стійкість до статичних і динамічних навантажень.

Важливою особливістю таких опор є те, що вони мають дуже тривалий термін служби. Максимальна стійкість опор до зовнішніх негативних впливів досягається шляхом нанесення на поверхню металу захисного шару цинку. Для цього використовується найбільш ефективна на сьогоднішній день технологія гарячого цинкування, що забезпечує створення однорідного міцного суцільного шару з металу на поверхні виробу. Антикорозійний захист конструкцій повністю відповідає стандарту PN-EN ISO +1461, прийнятому в країнах Європи.

Виготовляється оцинкована опора освітлення під СІП з високоякісної листової сталі марки S235 товщиною 4 мм. Конструкція виробів ретельно продумана – в ній використовуються ребра жорсткості, а також посилені опорні елементи, що збільшують надійність кріплення. Збірка опор проводиться на професійному обладнанні європейського виробництва лазерним зварюванням відповідно до вимог норм PN-EN ISO 15614-11. Практично невидимий шов, отриманий при такому способі з’єднання металу, має високу міцність, яку можна порівняти за параметрами з суцільним матеріалом. Серед переваг цих виробів особливо варто відзначити:

  • Великий термін експлуатації;
  • Відсутність необхідності в обслуговуванні;
  • Простий монтаж і демонтаж;
  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Розумна ціна.

При механічній дії на оцинковану опору освітлення під СИП, навіть такому сильному як удар автомобілем, вона деформується, але не втрачає своїх несучих властивостей, як це часто буває з опорами з бетону. Це властивість продукції робить її популярною при організації освітлення уздовж жвавих транспортних магістралей.

Оцинкована опора освітлення під СІП від компанії «Металогальва»

Виробнича компанія « Металогальва » випускає свою продукцію з 2016 року. Підприємство засноване спільно з партнерами з Португалії і його виробництво строго відповідає найвищим європейським стандартам. Виробництво оцинкованих опор освітлення під СИП в цехах компанії виробляється на найсучаснішому обладнанні, при цьому кожен технологічний процес контролюється службою якості компанії.

Опори, виготовлені підприємством «Металогальва», добре відомі в Україні. Їх можна зустріти вздовж найбільш відповідальних міжміських магістралей, на вулицях і дорогах міст та сіл, на промислових підприємствах і об’єктах транспортної інфраструктури. Компанія пропонує продукцію найвищої якості, яка буде служити довго і ефективно в найнесприятливіших умовах. На всі види опор «Металогальва» надає офіційну гарантію від виробника.

Вибираючи опори їх оцинкованої сталі нашого виробництва, ви надовго вирішуєте проблему освітлення – наша продукція виготовлена ​​на совість і прослужить вам довгі роки!