Опори освітлення з повітряним підведенням кабелю

Опори для освітлення з повітряним підведенням кабелю

Представлені виробничою компанією «Металогальва Україна» опори для освітлення з повітряним підведенням кабелю – це універсальне рішення для благоустрою дорого, шосе, вулиць і промислових зон. Завдяки тому, що електроживлення до такої опори підводиться по повітрю, її можна використовувати там, де немає можливості прокладки підземних комунікацій. Крім цього, така конструкція виробів, поряд з малою вагою, забезпечує максимально швидке виконання робіт по освітленню будь-яких територій.

Переваги опор для освітлення з повітряним підведенням кабелю

Великий попит на опори для освітлення з повітряним підведенням кабелю (СІП) в нашій країні пов’язаний не тільки зі значними складнощами в пристрої кабельних трас підземного типу. Також велику роль відіграє сумісність цих опор з уже існуючими системами вуличного освітлення, які в нашій країні довгі роки виконувалися з електропостачанням по повітрю.

Крім цього, у опор для освітлення з повітряним підведенням кабелю виробництва компанії « Металогальва » є й інші важливі переваги: ​​

  • мінімальна вага при великій жорсткості;
  • стійкість до атмосферних опадів і агресивних речовин;
  • максимально простий монтаж і демонтаж;
  • легке транспортування;
  • відмінний зовнішній вигляд;
  • значний термін експлуатації;
  • приваблива ціна.

представленими компанією «Металогальва» на українському ринку опорами для освітлення з повітряним підведенням кабелю обладнані десятки доріг, шосейних магістралей, проспектів, вулиць і промислових зон. Висока якість продукції, яка відповідає безкомпромісна європейським стандартам, робить її затребуваною на найвідповідальніших об’єктах.

Як виготовляють опори для освітлення «Металогальва»?

Виробництво сталевих оцинкованих опор на заводі нашої компанії організовано у відповідність з європейськими технологіями. На пiдприємствi встановлено найсучаснішою технікою відповідно до вимог прийнятого в країнах Євросоюзу стандарту EN ISO 1461. Опора для освітлення з повітряним підведенням кабелю виготовляється з листової сталі товщиною 4 мм, найвищої якості. В процесі виробництва увага приділяється зварних швах, які виконуються методом лазерного зварювання при постійному контролі якості. Отриманий стик, на відміну від звичайного, не послаблює конструкцію і під дією навантаження ця частина опори працює як єдине ціле з металом.

Опорна частина вуличних конструкцій для освітлення має посилене виконання, що гарантує високу стійкість змонтованого вироби до динамічних і статичних навантажень. Восьмигранне перетин опор, з додатковими ребрами жорсткості, забезпечує їм збереження несучої здатності навіть при сильному ударі.

Найсерйозніший недолік сталевих освітлювальних опор – схильність до корозії, ми усуваємо найбільш ефективним на сьогоднішній день способом. Гаряче цинкування поверхні виробу дозволяє надійно захистити метал від іржі і забезпечити опорі максимально тривалий термін експлуатації. Використання сучасних технологій і обладнання нового покоління, дає можливість наносити на опори рівномірний міцний шар цинку, який надійно захищає конструкцію від негативних факторів протягом усього періоду служби.

Компанія «Металогальва» заснована в 2016 році як виробниче підприємство з іноземними інвестиціями, тому з перших днів роботи заводу найпильнішу увагу приділяється якості продукції. Ми надаємо обов’язкову офіційну гарантію на всі види наших виробів і, при необхідності, проводимо їх сервісне обслуговування.