Стійки для дорожніх знаків

Дорожні знакице засоби організації дорожнього руху, що представляють собою стандартизовані графічні малюнки, які передають певні повідомлення учасникам дорожнього руху.
Вони головні помічники не тільки водіям, а й пішоходам на дорозі. Адже дорожній знак – це запорука безпеки. Дорожній знак завжди допоможе зорієнтуватися на дорозі і місцевості. На сьогоднішній день всі дорожні знаки – невід’ємна частина сучасних доріг.

Стійки дорожніх знаків можуть бути виготовлені з різних матеріалів, що забезпечують достатню стійкість під дією розрахункової вітрового навантаження, при митті знаків ручним і механізованим способом, а також виключають можливість навмисного пошкодження стійок окремими особами.

“Metalogalva” викоготовляють Стійки з Труби Діаметром 60мм, 76мм.Довжина стійок дорожніх знаків визначається з умови, що висота нижнього краю знака над поверхнею проїзної частини повинна становити не менше 2 – 2,5 м плюс величина заглиблення стійки в грунт. При цьому верхній край знака повинен підніматися над верхнім кінцем стійки на 0,15 м.