Опори автономного освітлення

Використання сонячних модулів для вуличного освітлення стає все більш поширеним як на українському, так і на світовому ринку. Міське і сільське освітлення важливе не лише в густонаселених районах з розгалуженою енергетичною інфраструктурою, але й в зоні, де доступ до централізованої енергомережі вимагає значних витрат на прокладку кабелів. Не тільки вулиці, але й віддалені парковки, місця для зберігання сільськогосподарської техніки, небезпечні ділянки автошляхів, зони відпочинку (такі як парки та пляжі) та багато іншого потребують відповідного освітлення.

Впровадження сонячних панелей допомагає зменшити енергетичні витрати та забезпечити світлом території, де не має централізованого енергопостачання. Встановлення автономних систем освітлення може значно знизити витрати на установку кабелю для живлення, організацію підстанцій, вузлів обліку електроенергії, а також на отримання дозволів від різних органів.

Сонячні панелі для вуличного освітлення працюють за принципом перетворення сонячного світла в електроенергію через фотоелементи. Отримана енергія потім передається на акумулятор, де вона зберігається для подальшого використання. Акумулятор живить світильник, зазвичай, світлодіодний, що забезпечує освітлення вночі. Світлодіодні лампи є найбільш енергоефективними. Управління роботою світильника та контроль за зарядом акумулятора здійснює контролер.

Цей спосіб освітлення не тільки енергоефективний, але і екологічно безпечний. Він не створює шкідливих викидів і не використовує енергію, що виробляється з викопного палива. Це гарна альтернатива для регіонів, які виробляють достатньо сонячної енергії.

Система сонячного освітлення має довгий термін служби і легко обслуговується. Якщо потрібно, окремі елементи можна легко замінити. Незважаючи на це, зазвичай вони працюють протягом тривалого часу без потреби в заміні або обслуговуванні.

Сонячні модулі для вуличного освітлення надають безліч переваг:

  • Немає необхідності платити за спожиту електроенергію;
  • Можливість освітити віддалені райони або місця без доступу до централізованої енергомережі;
  • Легкість і швидкість установки освітлювальних комплексів;
  • Повна безпека і екологічна стійкість під час експлуатації та утилізації;
  • Висока тривалість служби;
  • Автоматизований режим роботи.

Сонячні ліхтарі використовуються для освітлення пішохідних шляхів, переходів, зупинок громадського транспорту. Типова система включає в себе:

  • Фотовольтаїчну панель, яка перетворює сонячне світло на електричний струм;
  • Стовп зі стійкою до вандалізму, в якому знаходяться контролер та акумулятор;
  • Акумулятор для зберігання і накопичення енергії;
  • Контролер для управління роботою світильника та контролю заряду акумулятора;
  • Світильник зі світлодіодною лампою або панеллю.

Ці системи освітлення розраховані на роботу в темний час доби при різних погодних умовах, включаючи вітрові і ожеледні навантаження. Опори освітлення виконані таким чином, щоб забезпечити зручність встановлення та обслуговування, можливість заміни витратних елементів, легкість ремонту та доступ до всіх компонентів, які можуть потребувати налаштування або заміни під час експлуатації. Системи розраховані на роботу при температурах від +40°C до -40°C.

                            

Опора багатогранна типу SP-8 2P_V2 під автономне освітлення

Опора багатогранна типу SP-8 2P_V1 під автономне освітлення

Опора багатогранна типу SP-8 1P_V2 під автономне освітлення