Багатогранні стальні осветильні мачти

Багатогранні сталеві освітлювальні щогли

До сучасних освітлювальних щогл пред’являються особливо високі вимоги. Крім високої міцності ці конструкції повинні мати цілу низку якостей, що забезпечують їх ефективну, безпечну і тривалу експлуатацію. Багатогранні сталеві освітлювальні щогли, представлені на ринку компанією «Металогальва» повністю відповідають усім вимогам, що висуваються виробам такого типу високими світовими стандартами.

Переваги багатогранних сталевих освітлювальних щогл

Освітлювальні багатогранні щогли виготовляються зі спеціальних сортів сталі, що мають високу міцність, стійкість до хімічної і гальванічної корозії і відносно невелику вагу. Щоб посилити антикорозійну стійкість металу, його покривають спеціальним захисним шаром, використовуючи метод гарячого цинкування. Багатогранні сталеві освітлювальні щогли занурюють у ванній з цинком, розплавленим при температурі 450-460 градусів Цельсія. Таким чином на зовнішній і внутрішній поверхні відповідальної конструкції утворюється захисний шар товщиною 120 мікрон, здатний протистояти дії шкідливих факторів не менше 30 років.

Серед інших важливих особливостей багатогранних щогл освітлення зі сталі варто відзначити наступні:

  • Гранована форма забезпечує максимальну жорсткість легкої пустотілої конструкції;
  • Висока однорідність стали гарантує стійкість виробів вітрових навантажень і ударним механічних впливів;
  • Конструкція повністю виготовляється на заводі і на майданчику виконують лише укрупнювальне збирання та монтаж;
  • Відмінна транспортабельність щогл;
  • Простий і швидкий монтаж за допомогою анкерів;
  • Високий рівень ремонтопридатності;
  • Привабливий зовнішній вигляд;
  • Помірна ціна виробів.

Представлені компанією «Металлогальва» багатогранні сталеві освітлювальні щогли можуть складатися з двох або трьох частин. Збірка конструкції проводиться простим і надійним способом насадження верхній частині на нижню. Опори випускаються з двома типами монтажу – «безпосередньо в грунт» і фланцевим. Це робить щоглу універсальної і дозволяє використовувати її для монтажу будь-якого освітлювального обладнання. Щогла обладнується однією або двома дверцятами для установки електричних щитків безпеки.

Сталеві багатогранні щогли легше, ніж сталеві гратчасті і бетонні, при цьому вони показали свою високу надійність в самих екстремальних умовах використання. Опори рекомендовані для установки уздовж жвавих автомобільних магістралей і на проммайданчиках. При ударі технікою щогла пластично деформується, але при цьому не втрачає своєї несучої здатності. Завдяки цій особливості значно підвищується безпека руху автомобілів і спеціальної техніки.

Як купити сталеву освітлювальну багатогранну щоглу?

Сталеві опори, вироблені на заводі «Металлогальва», використовуються в різних куточках нашої країни. На сьогоднішній день наша компанія є одним з найбільш авторитетних виробників сталевих опор в Україні з безліччю постійних клієнтів і великою кількістю позитивних відгуків. Ви можете вибрати щоглу освітлення в нашому каталозі на сайті, де представлені всі типи та модифікації продукції. У разі необхідності менеджери компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть вибрати найбільш ефективне і вигідне рішення для вашого випадку. Доставка багатогранних сталевих опор проводиться по всій країні. На конструкції надається обов’язкова офіційна гарантія від виробника.