Круглі сталеві освітлювальні щогли

Круглі сталеві освітлювальні щогли

Конічні, або як їх частіше називають круглі сталеві освітлювальні щогли – це силові і не силові опори конструкції під фланцеве монтажним елементом, попит на які в нашій країні стабільно високий. Компанія «Металогальва» пропонує високоякісні конструкції такого типу, виготовлені відповідно до високих світових стандартів. При виготовленні круглих опор на заводі компанії використовується сучасне високотехнологічне обладнання, що забезпечує максимально високий рівень якості продукції.

Для виготовлення виробів використовують високоякісну сталь з високими захисними властивостями. Готовий виріб оцинковується гарячим методом при температурі 450-460 градусів Цельсія. Після такої обробки щогла зовні і всередині покривається суцільним шаром цинку, товщиною 120 мікрон. Цей шар відмінно захищає метал від корозії будь-якого типу і забезпечує сталевої конструкції термін служби понад 30 років.

Особливості круглих сталевих освітлювальних щогл

Представлені на ринку металоконструкцій компанією «Металогальва Україна» круглі сталеві освітлювальні щогли широко використовуються в різних галузях людської діяльності. Конічні опори встановлюють вздовж автомобільних магістралей, на вулицях населених пунктів, на території промислових підприємств і об’єктів інфраструктури. Високий попит на ці вироби зумовлений низкою їхніх особливостей:

  • Висока стійкість до хімічної і гальванічної корозії;
  • Відмінна механічна міцність;
  • Висока транспортабельність, завдяки невеликій вазі;
  • Простий монтаж із застосуванням анкерів;
  • Привабливий зовнішній вигляд;
  • Можливість використання як для СІП, так і для внутрішнього введення кабелю;
  • Доступна ціна продукції.

Також варто згадати і високий рівень безпеки, який пропонують круглі сталеві освітлювальні щогли. У разі аварійної ситуації, при контакті з транспортним засобом, опора не руйнується, а лише деформується, амортизуючи удар і при цьому зберігаючи свою несучу здатність. Що складаються з 2 або 3 частин щогли підлягають ремонту. Для зручності експлуатації в конструкції предусмотренревізіонний люк, для розміщення електричного розподільного обладнання.

Щогли круглого перетину відмінно показали себе в самих різних умовах експлуатації. Вироби компанії «Металогальва» служать при перепадах температур, великих вітрових навантаженнях, в умовах морського узбережжя. Надійність, функціональність і довговічність продукції торгової марки високо цінуються споживачами в різних куточках України.

Як купити круглі сталеві освітлювальні щогли?

Вибрати сталеві оцинковані опори круглого перетину ви можете на сайті компанії «Металлогальва» в каталозі продукції. Тут представлені всі види щогл, які випускає компанія для реалізації на території України. Якщо ви не можете вибрати опору або вам потрібна додаткова інформацію про продукцію, кваліфіковані менеджери завжди готові прийти до вас на допомогу і детально розповісти про кожен вид опор і їх основні особливості. Ми готові виконати поставку щогл в будь-яких обсягах з доставкою по території України. Круглі сталеві освітлювальні щогли «Металлогальва» – це відмінне рішення проблеми зовнішнього освітлення проїжджої частини, міської чи сільської вулиці, промислової зони або об’єкта інфраструктури. Компанія надає офіційну гарантію на щогли від виробника, а також докладає до кожної одиниці продукції сертифікат якості встановленого законом зразка.